Yüksel Özer Hayat

1974 yılı Erzincan doğumlu Yüksel Özer Hayat, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 2003 yılından beri kendi bürosunda SMMM faaliyetini sürdürmekte olup, 2013 yılı itibari ile Bağımsız Denetçi olarak da görev yapmaktadır. TÜRMOB eğitmeni olup, TFRS, IFRS eğitimlerinde eğitmen olarak görev almıştır. Finans Raporlamaları ve Bütçe Planlama konularında uzmanlığa sahip olan ortağımız, Sorumlu Ortak Baş Denetçilerimizden olmakla beraber Yönetim Muhasebesi, İleriye Dönük Geliştirme Çalışmaları ve Organizasyon Yapısı Güçlendirme çalışmalarını da uzmanlıkla sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Coşkun Keskiner

1955 İstanbul doğumlu Kazım Coşkun Keskiner, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezundur. 1980-2010 yılları arasında Dyo A.Ş., Pınar Entegre Et ve Yem San. A.Ş. ve Yaşar Holding A.Ş.’lerinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Gıda Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Kariyerine SMMM ve Bağımsız Denetçi olarak devam eden ortağımız Kazım Coşkun Keskiner, TÜRMOB eğitmeni olup, TFRS, IFRS, Kurumsallaşma eğitimleri vermektedir.
Finans Raporlamaları ve Bütçe Planlama konularında da uzmanlığa sahiptir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Şengül Yavuz

1959 Denizli doğumlu Şengül Yavuz, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur. Geçmiş yıllarda On-Par Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. Güneş Makina San. Ve Tic. A.Ş. ve Menemenlioğlu Tekstil Ürünleri Ltd. Şti. firmalarında Muhasebe Müdürü olarak görev yapmış olup, 1995 yılından bu yana kariyerine kendi ofisinde SMMM olarak devam etmektedir. Bağımsız Denetçi olarak görev yapan ortağımız Sorumlu Ortak Baş Denetçilerimizden olup, Muhasebe, TFRS/UFRS Denetimi ve Finans Raporları konularında uzmanlığa sahiptir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Haydar Karayünlü

1961 Çorum Sungurlu doğumlu olan Haydar KARAYÜNLÜ, 1984 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümü mezundur. 1985 yılından bugüne kadar kariyerine SMMM olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Bağımsız Denetçi olarak görev yapmakta olan ortağımız, Muhasebe, TFRS/UFRS Denetimi ve Finans Raporları konularında uzmanlığa sahiptir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Seyfi Yıldan

1960 Denizli doğumlu Seyfi Yıldan, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olup, mezuniyetinin ardından aynı üniversitede master eğitimini tamamlayarak İşletme Bilim Uzmanı olmuştur. Kariyerine Denizli Cam Sanayi A.Ş. başlayıp Yaşar Holding A.Ş. iç denetçilik ve grup şirketlerinden sonra yabancı sermayeli Freshtex A.Ş. nde, Yükşeliş Şirketler Grubu’nda, Özden Moda Ltd.Şti,nde üst düzey yöneticilik yapmıştır. 1994 yılında bugüne kadar kariyerine SMMM ve Bağımsız Denetçi olarak devam eden ortağımız, TÜRMOB IFRS, TFRS eğitimlerinde eğitimci olarak görev alan Seyfi Yıldan, Finans Raporlamaları ve İç Denetim alanlarında da uzmanlığı bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.